Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Lopúch - tinktúra z bylín T59

Neohodnotené
 
Extra zľava -12% s kupónom: 12EXTRA Zväčšiť
 
Čistenie krvi a problémy s kožou.
€5,99
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z bylín
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD187 Objem: 50 ml 5 - 7 dní €5,99
   
 

Lopúch - tinktúra z bylín T59

Hlavné zameranie: čistenie krvi a problémy s kožou, využitie v dermatológii, akné, vyrážky, ekzémy, dermatitídy, posilnenie obranyschopnosti,

Odborná literatúra uvádza použitie pri: nedostatočné trávenie hlavne tukov, podpora hybnosti kĺbov

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

 

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých neacennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.