ZRUŽOVENIE SEDMIKRÁSKY - Dang gui shao yao wan - TCM Herbs

 
 

Čínska bylinná zmes. 100 tabliet

€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH065 Objem: 30 g 3 - 7 dní €16
   
 


Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

Obsah: 100 tabliet/30g

Dávkovanie:

3x denne 4 tablety, deti od 3 rokov 3x denne 2 tablety. všeobecne sa užívajú v Číne byliny tak, že deti do 4 rokov užívajú 1/4 dávky dospelého, tj. 3 x 1 - 2 tbl, deti od 5 do 12 rokov užívajú 1/2 dávky dospelého, tj. 3x2 – 4 tbl a dospelí potom 3 x 4 – 8 tbl denne. Inak v akútnom štádiu problémov a podľa intenzity problémov sa dávka v Číne zvyšuje na 2 - 3 x dennej dávky, po zlepšení problémov sa zase znižuje – všetko je vždy individuálne! V prípade vynechania či zabudnutia jednotlivej dávky je možné užiť nasledujúcu dávku v dvojnásobnom množstve (napr. pri zabudnutí rannej dávky 4 tabliet je možné na poludnie užiť 8 tabliet, rovnako miesto 3x denne 4 tablety je možné užívať ráno a večer 2x6 tabliet apod.). Tablety by sa mali užívať najlepšie 15 minút pred jedlom nebo 30 minút po jedle (neznamená nutne býť najedený!) a to je potom možné niekoľkými spôsobmi:

Jednoducho prehltnutím celých tabliet a zapitím čistou vodou.

Tablety najprv rozdvíme na prášok , zalejeme v pohári 2 dcl horúcou vodou, rozmiešame a teplé vypijeme (podobne ako horkú kávu, ale v tomto prípade aj s „bylinným lógrom"). Tento spôsob je tiež najúčinnejší!
Pre niektoré deti sa osvedčil aj tento spôsob: rozdrvíme tablety na prášok a pridáme do čaju, ktorý osladíme napr. Sladenkou či Sladovitom (jačmenný slad z predajní zdravej výživy) alebo pridáme do polievky alebo iného jedla, aby tak boli väčšinou horké tablety pre ne znesitelnejšie.

V prípade chronických problémov alebo dlhodobého užívania bylinných tabliet je možné použiťaj tento spôsob: všetky tablety, ktoré sa doporučujú počas dňa užívať (napr.. 3x2 tbl denne od 2 rôznych produktov = 12 tabliet celkom), rozpustíme všetky naraz a dokopy v rannom Nápoji čínských MUDRcov - kód 900 a starostlivo rozmiešame tak, aby sme všetko vypili a dole neostal žiadny "lógr". Naviac sa stanú takéto raňajky chutnejšími a lahodnejšími.

Ideálne je tiež všetky bylinné tablety v dennej dávke (obvykle 12 a viac tabliet) rozpustiť v cca 0,5 l horúcej vody a tento vlažný nápoj popíjať (najlepšie z termosky) počas celého dňa ako kávu, v tomto prípade nezávisle na jedle. Pred požitím nápoja je vždy potrebné s termoskou zatrepať!

Balení: 100 tablet / 30 g (100% přírodní, jedinou pojivovou látkou je přírodní celulóza max. do 1%; vyrobeno z koncentrovaných bylin v poměru 1:5, tzn. že na 1 g bylinných tablet je při výrobě použito 5 g sušených bylin)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

sú100% prírodné produkty
neobsahujú žiadny lepok
byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny),  pesticídov
čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
produkty sú schválené UVZ SR
 

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?

Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?

Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.