Aloe Vera Gél – Primavera 75 ml
Kód: PMV74600Súvisiaci tovar

Odličovač jemne ale dôkladne čistí pleť, zbavuje ju mejkapu, nečistôt a mŕtvych kožných buniek.

Čisto prírodné bohaté čistiace mlieko účinne odstraňuje z pleti všetky nečistoty. Nevytvára po čistení pocit napätia. Vhodné na suchú pleť.

Zamatovo jemné odličovacie mlieko s krémovou konzistenciou. Odstraňuje make up. Regeneruje a zjemňuje pleť.

Jemne čistí, chráni pokožku pred vysúšaním a odstraňuje make-up. Je určený pre všetky typy pleti a čistou silou prírody harmonizuje naše zmysly.
Podrobný popis
Čistý Aloe Vera gél s okamžitým účinkom pre citlivú a podráždenú pokožku. Upokojuje, mierne chladí, rýchlo sa vstrebáva a zmierňuje začervenianie pokožky.
Jeho vôňa je neutrálna, s jemným akcentom vody z pomarančových kvetov. Neobsahuje éterické oleje,
Pri aplikácii vytvára mierne chladivý efekt, po rýchlej absorpcii je pokožka hladká a zvlhčená.

Prírodná, tonizačná pleťová voda pre normálnu až suchú pokožku. Účinne zvlhčuje, osviežuje a jemne chráni prirodzenú kožnú bariéru.

Pôsobí antisepticky, tonizuje a osviežuje. Je vhodná na zapálenú pleť, so sklonmi k akné.

Pôsobí antisepticky a protizápalovo, ukľudňuje, regeneruje a čistí. Je vhodná na citlivú, zapálenú pleť, so sklonmi k akné.

Antibakteriálne pleťové tonikum na čistenie problematickej pleti. S bio mätou výborne čistí a osviežuje pleť. Čisto prírodné zloženie nedráždi pokožku.

Čistí a tonizuje problematickú pleť s prejavmi akné bez vysušovania. Dlhodobé používanie celkovo zlepšuje stav pleti.

Pleťová voda s výťažkami z húb reishi a shiitake dokonale čistí, upokojuje a tonizuje pokožku. Prírodný produkt.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.