Tuhý čistiaci gél Moisture Fresh Sante 60g
Kód: SAN40637Súvisiaci tovar
Jemne čistí, chráni pokožku pred vysúšaním a odstraňuje make-up. Je určený pre všetky typy pleti a čistou silou prírody harmonizuje naše zmysly.
Odličovač jemne ale dôkladne čistí pleť, zbavuje ju mejkapu, nečistôt a mŕtvych kožných buniek.
Čisto prírodné bohaté čistiace mlieko účinne odstraňuje z pleti všetky nečistoty. Nevytvára po čistení pocit napätia. Vhodné na suchú pleť.
Zamatovo jemné odličovacie mlieko s krémovou konzistenciou. Odstraňuje make up. Regeneruje a zjemňuje pleť.
Podrobný popis
Tuhý čistiaci gél Moisture Fresh Sante 60g
S kyselinou hyalúronovou, skvalánom a aloe vera
- Jemne a dôkladne čistí pokožku bez vysušovania,
- jemné zloženie bez obsahu mydla so sviežou, čisto prírodnou vôňou,
- jemná pena pre sviežosť pleti,
- 100 % udržateľný – 0 % plastov: čistenie tváre bez kompromisov.
Na všetky typy pleti.
Tuhý čistiaci gél účinne čistí pleť od make-upu a nečistôt. Udržuje rovnováhu vlhkosti pokožky, zabraňuje jej vysušovaniu. Pre vyživenú a hydratovanú pokožku s dlhodobým účinkom.
Ingredients (INCI): Sodium Coco-Sulfate, Sea Salt, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Kaolin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Citric Acid, Inulin, Parfum (Fragrance)**, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Squalane, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Aqua (Water), Citronellol**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, CI 77510 (Ferric Ferrocyanide)
*suroviny z kontrolovaného biologického pestovania **prírodné esenciálne oleje
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čistiace gély, Akné, Suchá pleť, Zobraziť ďalšie kategórieMastná a zmiešaná pleť |
|---|---|
| EAN: | 4055297217972 |
| typ pleti: | Akné, Suchá pleť, Mastná a zmiešaná pleť |
Antibakteriálne pleťové tonikum na čistenie problematickej pleti. S bio mätou výborne čistí a osviežuje pleť. Čisto prírodné zloženie nedráždi pokožku.
Upokojuje, čistí, hojí a regeneruje. Je vhodná na všetky typy pleti, najmä však citlivú, suchú a starnúcu.
Pôsobí antisepticky, tonizuje, osviežuje a zmierňuje opuchy. Je vhodná na mastnú, aknóznu, problematickú pleť, s tzv. popraskanými žilkami a s tendenciou k opuchom.
Na čistenie suchej a citlivej pleti s probiotikami, bio aloe vera a extraktom z mandlí.
Intenzívne pleťové tonikum s vyhladzujúcim a rozjasňujúcim efektom. Dodáva pleti svieži jas.
Prírodná, čistiaca a rozjasňujúca pleťová voda pre zmiešanú a mastnú pleť. Účinne zjemňuje póry, jemne redukuje začervenanie a zaisťuje žiarivo krásnu a čistú pleť.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
