SOS gél Akné - Nobilis Tilia
Kód: N0152GSúvisiaci tovar
Unikátna dvojfázová pleťová voda s obsahom 24 - karátového zlata a jantáru, sa jemne a šetrne stará o Vašu pleť. Je vhodná pre všetky typy pleti.
Má regeneračné, ľahko sťahujúce a osviežujúce účinky. Je vhodná pre všetky typy pleti.
Pôsobí antisepticky a protizápalovo, upokojuje, zjemňuje a zlepšuje látkovú výmenu v pokožke. Je vhodné na mastnú, zapálenú a aknóznu pleť.
Upokojuje, hydratuje, podporuje zdravý vzhľad a elasticitu pokožky. Je vhodná na všetky typy pleti.
Pôsobí antisepticky, tonizuje, osviežuje a ľahko sťahuje póry. Je vhodná na mastnú, unavenú pleť, s rozšírenými pórmi a s tzv. popraskanými žilkami.
Jemné tonikum pre citlivú pleť s hydratačným účinkom. S extraktom z bio ruže pre sviežu hladkú a čistú pleť.
Prírodná, čistiaca a rozjasňujúca pleťová voda pre zmiešanú a mastnú pleť. Účinne zjemňuje póry, jemne redukuje začervenanie a zaisťuje žiarivo krásnu a čistú pleť.
Podrobný popis
Popis:
Praktický SOS pomocník pre lokálne ošetrenie akné. Obsahuje zmes éterických olejov z teatree, grapefruitu a klinčekov a bioaktívne látky, ktoré spoločne znižujú tvorbu zápalu a podráždenie. Jeho antimikrobiálne vlastnosti upokojujú pleť a spomaľujú aktivitu baktérií, ktoré by inak vyvolali podkožný zápal v podobe vyrážky.
Použitie:
Aplikujte na postihnuté miesto (vyrážku apod.) a podľa potreby opakujte niekoľkokrát denne. Praktické malé balenie do vrecka aj do kabelky môžete mať všade so sebou a aplikovať kedykoľvek počas dňa.
Zloženie:
Aqua (demineralizovaná voda) Aloe Barbadensis Leaf Juice (šťava z listov aloe pravé) Glycerín (hydratačná látka) Pentylene Glycol (hydratačná látka, s antimikrobiálnym účinkom) Alcohol (rozpúšťadlo) Rubus idaeus Leaf Extract (extrakt z listov maliníka) Ribes nigrum Leaf Extract (extrakt z listov čiernych ríbezlí) Decyl Glucoside (prírodnej tenzid na báze rastlinného oleja a glukózy) Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate (prírodný emulgátor) Xanthan Gum (prírodný polysacharid, zahusťovadlo) Glyceryl Caprylate (prírodný emulgátor na báze rastlinného oleja a glycerínu) bisabolol (alfa-bisabolol, upokojujúce zložka) Sodium Levulinate (levulinát sodný, antimikrobiálna látka) Sodium Anisate (Anis sodný, antimikrobiálna látka) triethylis Citrate (prírodná dezodoračné zložka) Lactic Acid (kyselina mliečna, regulátor pH) Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (éterický olej z listov klinčekovca vonného) Eugenia Caryophyllus Bud Oil (éterický olej z plodov klinčekového vonného) Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej g rapefruitový) Magnesium Ascorbyl Phosphate (stabilizovaný vitamín C, zosvetľujúci a antioxidačné zložka) Magnolia Officinalis Bark Extract (extrakt z kôry magnólie, antimikrobiálne) Hydrolyzed algináty (oligoalginát z morských rias) Parfum * (prírodný parfumácie) Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej Tea Tree, čajovníkový) Zinc Sulfate (síran zinočnatý, antimikrobiálne účinky) Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky) Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky) Sorbic Acid (kyselina sorbová, konzervant) Citronellol * Eugenol * Geraniol * Limonene * Linalool *. * -Z prírodných éterických olejov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pleťové séra, Akné |
|---|---|
| EAN: | 8595100297624 |
| typ pleti: | Akné |
Delikátna pena na čistenie mastnej, zmiešanej a problematickej pleti. čistí do hĺbky a zároveň zachováva vláčnosť pokožky.
Upokojujúci, mierne chladivý prírodný gél z Aloe vera. Účinne zvlhčuje a skľudňuje citlivú a podráždenú pokožku.
Jemný čistiaci gél čistí pleť bez vysušenia. S kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu pleti počas čistenia.
Jemne a dokonale zbavuje pleť nečistôt. 100% prírodný produkt. Oleogel nenarúša mikrobióm, prirodzenú samoreguláciu a pH pokožky, nezbavuje ju vlastnej lipidovej vrstvy. Vhodný...
Ľahký, nemastný gél s jemnou vôňou reguluje a minimalizuje prebytočný kožný maz. Slúži ako okamžitá pomoc pri vyrážkach.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
