HRIVA ČIERNEHO VRANÍKA - HE SHOU WU WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Typológia vlasov
Zvoľte variantu
Kód tovaru TCH119 Objem: 100 tabliet / 30 g Na sklade €18 €16
   
 

HRIVA ČIERNEHO VRANÍKA - HE SHOU WU WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Posilňuje YIN pečene a ľadvín
  • Vyživuje krv XUE

Odborná literatúra o TCM uvádza: Kvalitné vlasy sú znakom zdravia každého človeka a zároveň aj špičkou ľadovca jeho energetickej výbavy a esencie. V Číne sa vlasom prikladaná zvláštna pozornosť a ich vlasy tomu aj patrične zodpovedajú - sú silné, husté a predčasne nešedivejú. Podľa čínskej medicíny dobrý stav esencie ľadvín a krvi pečene sa plne odráža na našich vlasoch. Padanie vlasov či predčasné šedivenie vlasov (pred 40. rokom života) značí úbytok ľadvinovej esencie, ktorá predstavuje akúsi energetickú rezervu organizmu. Vyčerpanie ľadvinovej esencie môže byť spôsobené vrodenou nedostatočnosťou, nadmernou duševnou a fyzickou prácou či nadmerným sexuálnym životom. V prípade slabej krvi v pečeni a slabosti ľadvín vlasové korienky nie sú dostatočne vyživené, vlasy nie sú sfarbené, šedivejú a vypadávajú, podobne ako klasy obilia v dobe sucha. Táto bylinná zmes doplňuje ľadvinovú esenciu, vyživuje energetickú rezervu organizmu a posilňuje krv pečene. Keďže ľadviny sú v čínskej medicíne prirovnávané ku koreňom stromu, je treba počítať s dlhšou terapiou (3–6 mesiacov), pretože najskôr sa musí posilniť koreň (ľadviny), aby sa následne zlepšili aj konáre a lístie stromu, tj. vlasy.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárskou bylinou je Nu zhen zi, He shou wu (viz Legendy písané bylinami) a Han lian cao, ktoré vyživujú a posilňujú pečen a ľadviny. Ministerskými bylinami potom sú Niu xi, ktorý rozhýbava krv, rovnako ako Dang gui, ktorý krv okrem toho aj vyživuje. Asistenti ako Gou qi zi, ktorý vyživuje pečen a ľadviny a YIN rovnako ako Tu si zi a Bu gu zhi, ktorý okrem toho posilňuje aj YANG ľadvín. Zhi zi ochladzuje krv a poslíček Gan cao harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Dávkovanie: 4 tabletky 3 x denne. Užíva sa minimálne 3–6 mesiacov a účinok je možné pozorovať po 2 mesiacoch (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 26.11.2017
Dobrý deň, má niekto praktické skúsenosti a výsledky s týmto produktom? Aby za 4000 rokov nikto nepridal ziadny komentár :-D
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.