BIO pleťový čistiaci olej Laboratoires de Biarritz 200 ml
Kód: LB483074Súvisiaci tovar
Výživný hydratačný denný krém s koenzýmom Q10 na prvé vrásky s bio jojobovým olej a aloe vera. Ikonická starostlivosť o pleť od značky Lavera.
Mimoriadne jemný neutrálne ľahký krém bez parfumácie a éterických olejov vám pomôže udržiavať krehkú rovnováhu vašej pleti.
Jemný krém na ochranu citlivej pokožky s probiotikami, inca inchi olejom a bambuckým maslom. Chráni pred podráždením 24h.
Poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu počas dňa. Ľahko sa vstrebáva a zanecháva pleť sviežu.
Sila húb reishi a shiitake pleť upokojuje, zjemňuje a hydratuje. Vďaka vlastnostiam obsiahnutého mandľového a makadamiového oleja je pokožka chránená pred vysúšaním.
Univerzálny krém s vysokým obsahom harmančeka upokojuje pokožku. Môžete ho použiť na tvár, ruky aj telo. Regeneruje a upokojuje podráždenú pokožku.
Podrobný popis
Certifikovaný BIO čistiaci olej na tvár, oči a pery je kľúčovou súčasťou starostlivosti o zdravú a krásnu pleť.
Účinne odstraňuje všetky nečistoty: kožný maz, znečistenie, pot alebo make-up (aj vodeodolný).
Pred aplikáciu nechajte olej jemne zohriať v dlaniach a vmasírujte do pokožky tváre, krku a pier. V miešajte trochu vody a pokračujte v masírovaní. Následne opláchnite vodou. Jemná olejová textúra po zmiešaní s trochou vody sa zmení na jemnú mliečnu zmes.
Obsahuje špeciálnu zložku- Sugar Kelp (Laminaria saccharina), extrakt z hnedých morských rias, ktorý upokojuje svrbenie a dodáva pokožke žiarivosť. Je obohatený o BIO slnečnicový olej a organický alfa-bisabolol, hydratuje, zjemňuje a regeneruje pleť.
Vhodný na všetky typy pleti.
Má ľahkú a jemnú vôňu.
Fľaša s pumpičkou (200 ml) je z recyklovaného a recyklovateľného plastu a je ideálna na každodenné použitie, ako aj na víkendové voľno a cestovanie.
Vlastnosti:
- odstraňuje nečistoty a make-up, dokonca aj vodeodolný,
- nezanecháva mastný pocit,
- na všetky typy pokožky,
- vegánske zloženie,
- vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy,
- oplachuje sa teplou vodou,
- neštípe v očiach.
Ingredients (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-4 Oleate, Glycine Soja Oil*, Laminaria Saccharina Extract, Bisabolol*, Parfum, Tocopherol, Aqua, Propanediol
*suroviny z ekologického poľnohospodárstva
100% prírodných zložiek
68,9% zložiek z ekologického poľnohospodárstva
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odličovacie oleje, Suchá pleť |
|---|---|
| EAN: | 3760211483074 |
| typ pleti: | Suchá pleť |
Ava + je superpotravinou pre pleť s vitamínmi E a C, karotenoidmi, provitamínom A a D3, koenzýmom Q10 a kyselinou ferulovou. Vôňa Avy je exotická.
Regeneruje, znižuje napätie jemných cievok na tvári, ovplyvňuje ľahší prietok krvi a udržiava pleť hladkú.
Pôsobí proti starnutiu pokožky, zvyšuje jej elasticitu, regeneruje, zvláčňuje, zjemňuje a vyživuje.
Účinný spevňujúci bio rastlinný olej pre každú pokožku. Vysoko kvalitný základ pre pleťový, telový a masážny olej, vhodný aj pre vlasy.
Upokojujúci macerát z kvetov nechtíka v olivovom oleji pre citlivú pokožku. Ošetrujúci olej v bio kvalite pre celú rodinu.
Vhodný pre pleť so sklonom k rozšíreným žilkám a červenaniu. Vhodný aj do mrazivého počasia.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
