Hyalurónové sérum - Nobilis Tilia
Kód: N0229 N0229M Zvoľte variantSúvisiaci tovar

Pleťová voda s výťažkami z húb reishi a shiitake dokonale čistí, upokojuje a tonizuje pokožku. Prírodný produkt.

Pôsobí antisepticky a protizápalovo, ukľudňuje, regeneruje a čistí. Je vhodná na citlivú, zapálenú pleť, so sklonmi k akné.
Podrobný popis
Popis:
Zapojte do starostlivosti o vašu pleť mimoriadne schopnosti kyseliny hyalurónovej, obohatené pre väčší účinok séra o extrakt s prasličkou, ako to urobili už tisíce našich spokojných zákazníčok. Kyselina hyalurónová dokáže účinne zadržiavať vlhkosť a postará sa tak o stály pocit sviežosti a uvoľnenia pleti, praslička zase vďaka obsahu kremíka podporuje jej pružnosť. Decentná, jemná vôňa slúži ako príjemná báza pre ďalšie aromaterapeutické prípravky.
Použitie:
Niekoľko kvapiek séra nanášajte ráno a večer na odlíčenú, čistú pleť, krk i dekolt. Jemne vmasírujte končekmi prstov. Na sérum tiež môžete nanášať váš obľúbený krém alebo olej (napríklad arganový alebo mokraďkový). V prípade pocitu pnutia oroste pleť jemnou spŕškou kvetovej vody.
Zloženie:
Aqua (demineralizovaná voda) Sodium Hyaluronate (přírodní polysacharid) Equisetum Arvense Leaf Extract (extrakt z přesličky rolní) Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka) Glycerin (hydratační látka) Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky) Phenethylalcohol (přírodní vonná složka).
Dodatočné parametre
Kategória: | Pleťové séra, Hydratácia, Vrásky |
---|---|
EAN: | Zvoľte variant |
typ pleti: | Hydratácia, Vrásky |

Denné sérum na očné okolie so starostlivo vybranými a skombinovanými prírodnými zložkami

Mimoriadne jemný neutrálne ľahký krém bez parfumácie a éterických olejov vám pomôže udržiavať krehkú rovnováhu vašej pleti.

Upokojujúci, mierne chladivý prírodný gél z Aloe vera. Účinne zvlhčuje a skľudňuje citlivú a podráždenú pokožku.

Delikátna pena na čistenie mastnej, zmiešanej a problematickej pleti. čistí do hĺbky a zároveň zachováva vláčnosť pokožky.

Čistiace mlieko, pleťové tonikum a odstraňovač make-upu v jednom. Čistí a hydratuje pleť do hĺbky.

Jemne a dokonale zbavuje pleť nečistôt. 100% prírodný produkt. Oleogel nenarúša mikrobióm, prirodzenú samoreguláciu a pH pokožky, nezbavuje ju vlastnej lipidovej vrstvy. Vhodný...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.