Čistiaci gél PORE CONTROL Sante 100 ml
Kód: SAN40643Súvisiaci tovar


Čisto prírodné bohaté čistiace mlieko účinne odstraňuje z pleti všetky nečistoty. Nevytvára po čistení pocit napätia. Vhodné na suchú pleť.


Odličovač jemne ale dôkladne čistí pleť, zbavuje ju mejkapu, nečistôt a mŕtvych kožných buniek.

Zamatovo jemné odličovacie mlieko s krémovou konzistenciou. Odstraňuje make up. Regeneruje a zjemňuje pleť.

Jemne čistí, chráni pokožku pred vysúšaním a odstraňuje make-up. Je určený pre všetky typy pleti a čistou silou prírody harmonizuje naše zmysly.
Podrobný popis
Čistiaci gél PORE CONTROL Sante 100 ml
S niacinamidovým komplexom a zeleným čajom
- Dôkladné a jemné čistenie pleti do hĺbky pórov,
- zmatňuje, hydratuje, vyhladzuje,
- znižuje tvorbu prebytočného kožného mazu
- zabraňuje vzniku vyrážok.
Čistenie pleti do hĺbky pórov s matným efektom.
Pri dennom používaní redukuje nedokonalosti pleti a minimalizuje póry. Dlhotrvajúca upravená a svieža pleť.
Ingredients (INCI): Aqua (voda), Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract*, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Salicylic Acid, Enantia Chlorantha Bark Extract, Alcohol*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Levulinic Acid, Oleanolic Acid, Disodium Phosphate, Tocopherol, Sodium Levulinate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Potassium Chloride, Potassium Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance)**, Linalool**, Limonene**, Citral**
*suroviny z kontrolovaného biologického pestovania **prírodné esenciálne oleje
Dodatočné parametre
Kategória: | Čistiace gély |
---|---|
EAN: | 4055297219969 |

Unikátna dvojfázová pleťová voda s obsahom 24 - karátového zlata a jantáru, sa jemne a šetrne stará o Vašu pleť. Je vhodná pre všetky typy pleti.

Jemné tonikum pre citlivú pleť s hydratačným účinkom. S extraktom z bio ruže pre sviežu hladkú a čistú pleť.

Luxusná pleťová voda s jemnou vanilkovou vôňou pre čistú, sviežu a vitálnu pokožku. Dodáva pokožke hydratáciu a iskru.


Účinne odstraňuje všetky nečistoty nahromadené počas celého dňa. Je obohatená o BIO aloe vera a organický alfa-bisabolol, hydratuje s účinkom proti začervenaniu.

Pôsobí antisepticky, tonizuje, osviežuje a zmierňuje opuchy. Je vhodná na mastnú, aknóznu, problematickú pleť, s tzv. popraskanými žilkami a s tendenciou k opuchom.

Upokojuje, hojí, regeneruje, pôsobí antisepticky a protizápalovo. Je vhodné na citlivú a podráždenú pleť.

Pôsobí antisepticky, tonizuje a osviežuje. Je vhodná na zapálenú pleť, so sklonmi k akné.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.