Balzám na kožu a labky cdVet

Kód: CDV3318
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€21,88
3 - 7 dní
Variant

Domáca hojivá masť určená k starostlivosti o pokožku a labky zvierat. Na otlaky, suchú a popraskanú kožu. Podporuje hojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Domáca hojivá masť pre starostlivosť o pokožku a labky. Otlaky, suchá, popraskaná koža.

cdVet Balzám na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáca masť pre starostlivosť o pokožku a labky s včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

Čo balzám vie – Ošetruje otlaky, preležaniny, suchú a zrohovatenú, šupinatú alebo popraskanú pokožku, stará sa taktiež o citlivú pokožku a drobné kožné problémy (akné, vyrážky apod.).

Tiež hojenie rán – Balzám sa osvedčil taktiež ku ďalšiemu ošetreniu a ochrane pokožky hojacích sa rán, ktoré chráni pred vplyvmi vonkajšieho prostredia (vrátane parazitov) a podporuje ich regeneráciu vedúcu k rýchlejšiemu hojeniu.

Patrí do lekárničky – cdVet Balzám na kožu a labky patrí vďaka svojej všestrannej starostlivosti o pokožku do základnej výbavy domácej lekárničky.

Zloženie
Bio Kokosový olej, bio slnečnicový olej, jojobový olej, včelí vosk (cera alba), bio pupalkový olej, čajovníkový olej, levanduľový olej

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Balzám na kůži a tlapky neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Složen je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus.

Doporučená aplikace
Na rány nebo jinak postižená místa naneseme balzám 2–3 krát denně, nebo vícekrát podle potřeby.

Pro ochranu tlapek nanášíme před procházkou nebo dle potřeby. Balzám na tlapkách vytváří ochranný film. Po procházce (např. kvůli zátěži z horkého asfaltu, písku, posypové soli..) lze po umytí nanést např. cdVet Péči o tlapky VeaVet, která se rychle vstřebá a je vhodnou doplňující péčí o namáhané tlapky.

Skladování: Přírodní cdVet Balzám na kůži a tlapky uchováváme v chladnu a ve tmě (nejlépe v chladničce).

Díky obsahu TeaTree nedoporučujeme používat produkt pro kočky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: