Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Kĺbová výživa Synergické byliny cdVet 70 g

Kód: CDV3348
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€67,36
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok vhodný na podporu funkcií pohybového aparátu. Intenzívne podporuje výživu väzov, šliach a spojivových tkanív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Výživový doplnok vhodný na podporu funkcií pohybového aparátu. Intenzívne podporuje výživu väzov, šliach a spojivových tkanív.

cdVet Kĺbová výživa synergické byliny je výživový doplnok zameraná predovšetkým na funkcie pohybového aparátu. Intenzívne podporuje zaopatrenie väzov, šliach a spojivových tkanív.

Synergie – Spoločné pôsobenie bylín v receptúre ArthroGreen Gelenkfit HD je vhodnou podporou napr. v situáciách spojených s dyspláziou bedrových kĺbov. Obsiahnuté výťažky z bylín sú dôležité pre výživu kĺbov a šliach, a pomáhajú optimalizovať informácie o procesoch látkovej výmeny, ktoré v tele súvisia napr. so spevnením uvoľnených spojivových tkanív.

Prevencia – Zvlášť vhodná je kĺbová výživa u mladých psov veľkých plemien - môže zohrať dôležitú úlohu a podporiť zdravý vývoj kĺbov a tým celého pohybového aparátu. Rovnako tak je výživová podpora vhodná i v situáciách spojených s luxaciou patelly (stav, kedy z kolena vyskakuje jabĺčko) či s artrózou, alebo s prešľapnutými sponkami u koní. Nemenej dôležitá je taktiež čerstvá pestrá strava podľa biologického pôvodu zvieraťa, primeraný pohyb, a dobré základné zaopatrenie v oblasti prírodných minerálov, stopových prvkov, vitamínov a ďalších vitálnych látok.

Tip: U mladých psov veľkých plemien je cielená výživová podpora väzov a šliach vhodná predovšetkým vo fáze rýchleho rastu - napr. od 8. týždňa či ešte o niečo neskôr.

Zloženie
Dextróza, lucerna, žihľava.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 % • hrubé oleje a tuky < 0,2 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel 0,12 % • sodík <0,02 %.

Doplňkové látky na kg
Technologické doplňkové látky: křemelina E551c 2500 mg.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Krmné doporučení
Kočka: ½ odměrky denně.
Malý pes do 10 kg: ½ odměrky denně.
Střední a velký pes nad 10 kg: 1 odměrka denně.
Kůň: 1–2 odměrky denně.
Dávkovací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 g).

Způsob podávání
Světle šedý (nasládle příjemně vonící) prášek cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD je zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty bez problémů přijímán. Alternativně Gelenkfit zamícháme do jejich oblíbené pochoutky (mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr apod.)

Délka užívání
Doba podávání cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD při prevenci a mírných potížích je 30 dnů. Při větších nebo déle trvajících kloubních potížích podáváme cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD po dobu 60 dnů.

Podpora při kloubních nebo svalových potížích
Jako vnější podporu doporučujeme kloubní fluidum nebo prokrvovací gel z oddělení Vnější ošetření kloubů.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: