Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prípravok proti roztočom Milben Ex cdVet

Kód: CDV3248 CDV3249 CDV32481 Zvoľte variant
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€15,09 €20,67 €45,28 od €15,09
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prípravok 2v1. Prírodný repelent z citrónového eukalyptu ošetruje srsť pri kožných problémoch a zároveň funguje ako odpudzovač hmyzu. Vhodný pre psy, mačky, ale aj ľudí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prípravok 2v1. Prírodný repelent z citrónového eukalyptu ošetruje srsť pri kožných problémoch a zároveň funguje ako odpudzovač hmyzu. Vhodný pre psy, mačky, ale aj ľudí.

Dva v jednom – Prípravok proti roztočom je prírodný repelent + prípravok z citrónového eukalyptu k intenzívnej starostlivosti o srsť a kožu pri kožných problémoch, ktoré spôsobujú roztoče, vši a švoly. Chráni proti komárom, muškám, ovadom a proti ostatnému bodavému a savému hmyzu, čiastočne pôsobí taktiež na kliešte, blchy a vši.

Úplne bezpečný – Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky a vďaka tomu nezaťažuje organizmus toxínmi. Je úplne bezpečný pre žriebätá, gravidné a dojčiace kobyly, šteňatá a mačatá, rovnako tak ako pre deti a dospelých. Výhodou je i jednoduché použitie, sprej stačí nastriekať na postihnuté miesta a prípadne vmasírovať.

Krátkodobá ochrana – Prípravok proti roztočom poskytuje iba krátkodobú ochranu. Je teda vhodné kombinovať ho napr. s Jemným odpudzovačom, Čajovníkovým odpudzovačom kliešťov či so Spot-onom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje účinnú látku z oleja eukalyptu citriodora.

Účinná látka: Citriodiol 100g/l (z oleje eukalyptu citriodora).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Přípravek proti roztočům Milben Ex“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Nastříkat na postižená místa 1 až 2krát denně proti srsti, eventuálně vmasírovat.
Nanášet jen na neporušenou kůži.
 

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!

Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.

Při použití v teráriu se musí dbát na dostatečné větrání.
 

Varování
Nepoužívat v blízkosti chovu roztočů, mohlo by dojít k jejich vyhubení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: