Vitalita srsti a kože cdVet

Kód: CDV3309 CDV33092 CDV33093 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€16,36 €45,64 €132,22 od €16,36
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky pre zdravú srsť. Vhodný pri problémoch so srsťou, lupinami a podráždenou pokožkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodné byliny – cdVet Vitalita srsti a kože je čisto prírodná bylinná zmes, určená k intenzívnej výživovej podpore organizmu psov a mačiek. Osvedčená kombinácia bylín k podpore napr. behom prirodzenej výmeny srsti.

Vyrovná prípadné deficity – Tento produkt obsahuje špeciálne byliny, kvasnice, esenciálne mastné kyseliny, mikroživiny, stopové prvky a vitamíny, ktoré sú o. i. dôležité pre podporu detoxikačných orgánov (pečeň, obličky) a imunitného systému; pomáhá vyrovnávať deficity organizmu spôsobené stravou a podporuje detoxikáciu, látkovú výmenu a čistí krv.

Tip: Situácie, ako sú napr. problémy s matnou či lámavou srsťou, vypadávanie srsti, problémy s lupinami, s podráždenou a citlivou pokožkou, so svrbením, s ekzémami a alergiami, môžu byť vyvolané stresom alebo napr. nedostatkom živín; veľmi časté je taktiež prehltenie organizmu syntetickými látkami, ktorých sa telo ťažko zbavuje. Zásobovanie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a vybranými bylinami podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť.

Zloženie
Zvápenatené riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, žihľava, divoká fialka, ostropestrec mariánsky, koreň pýru plazivého, riasy, extrakt z hroznových jadierok, ginkgo, semena černuchy damašskej, rakytník rešetliakový, spirulina.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 13,6 % • hrubé oleje a tuky 3,3 % • hrubá vláknina 11,7 % • hrubý popel 29,3 % • vápník 7,01 % • fosfor 0,29 % • sodík 0,32 % • popel nerozpustný v HCl 8,5 %.

Doplňkové látky na kg: Technologické doplňkové látky: bentonit 1m558i 40 g.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fell&Haut Vital (Vitalita srsti a kůže) neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoveno pouze z čistě přírodních látek.

Doporučené dávkování:
Kočky a malí psi do 5 kg: 3 g
Psi do 10 kg: 5 g
Psi do 25 kg: 10 g
Psi do 35 kg: 15 g
Psi do 60 kg: 25 g
Podávat nejméně 3 měsíce, 1x denně vmíchat do krmiva.

1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 10 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: