S kupónom EXTRA18 máš zľavu 18% pri nákupe nad 25€

Pohlcovač pachov Anti-Smell dVet

Kód: CDV33162 CDV3679 CDV3680 Zvoľte variant
Zľava 18% pri nákupe nad 25€ s kupónom: EXTRA18
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€10,78 €16,03 €37,54 od €10,78
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný pohlcovač nepríjemných pachov z kobercov, textílií a zo vzduchu (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový dym, odpadky). Oceníte ho aj pri výchove šteniatok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodný pohlcovač nepríjemných pachov z kobercov, textílií a zo vzduchu (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový dym, odpadky). Oceníte ho aj pri výchove šteniatok.

Rozkladá pachy – AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje (schopnosť určitých bylín).

Mnohostranné použitie – cdVet AntiSmell (originálny názov casaCare AntiSmell) pôsobí proti zápachom ako je napr. cigaretový dym, moč, fekálie, mačací záchod, odpad, pot, atď. Dá sa použiť do vzduchu, na koberec, textílie, doma, v aute, na toaletách, v ordináciách u veterinára.

100% prírodný, šetrný – Produkt obsahuje výhradne prírodné rastlinné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemických látok, je biologicky rozložiteľný. Môžete ho bezpečne používať každý deň.

Zloženie
Voda, alkohol, extrakty bylín získané studeným výluhom.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet Antismell neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je dobře snášený.

Způsob použití
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jej jednoduše nastříkáme do ovzduší, nebo ze vzdálenosti 20–30 cm přímo na zapáchající místa. Anti-Smell nestříkáme do očí. K provonění mytých ploch (podlaha, kuchyň, nábytek) přidáváme cca 2–5 ml Anti-Smellu do jednoho litru mycí vody.

Před použitím protřepat. Zabraňte kontaktu s očima!

Jednoduché použití – AntiSmell aplikujeme nástřikem na zdroje pachu (ideálně ze vzdálenosti přibližně 20–30 cm), do vzduchu nebo i přidáním do vody na mytí podlahy. Krátce po aplikaci se zbavíme zápachu a po bylinkách zůstane svěží vůně mentolu. Balení: Skleněná tmavá lahvička s pumpičkovým rozprašovačem uzavíratelná víčkem.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: