Teraz 10% zľava na všetko s kupónom MAJ10

Kúpeľové oleje

Prírodné kúpeľové oleje Saloos pôsobia na pokožku blahodárne už počas kúpeľa , pri ktorom sa účinné látky vstrebávajú do pokožky. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať mydlo, telový olej alebo iný prípravok. Kúpeľové oleje Saloos celkove regenerujú pokožku a môžu ukľudniť už vzniknuté kožné problémy. Zachovávajú pružnosť, pevnosť a vláčnosť pokožky. Obnovujú jej prirodzený lipidový film a tak posilňujú jej obranyschopnosť. Podporujú prirodzené procesy v pokožke alebo prispievajú k tomu, aby sa pokožka sama o seba vedela lepšie postarať, bola prirodzene krajšia, zdravšia a lepšie hydratovaná. Kúpeľové oleje Saloos pokožku nádherne prevoňajú a budete sa opäť cítiť harmonicky a príjemne.

Kúpeľové oleje Saloos obsahujú kvalitné rastlinné oleje lisované za studena, ktoré sú pre pokožku nahodnotnejšie. Od bežných prípravkov na trhu sa odlišujú práve tým, že neobsahujú tenzidy (penivé látky silne odmasťujúpce pokožku) a lacné parfínové oleje s nulovým obsahom cenných zvláčňujúcich látok.

 

V tejto kategórii nie je momentálne žiadny tovar...

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.