Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Sprchové oleje

Prírodné sprchové oleje Saloos sú výborným riešením pre vašu pokožku. Dokonale zvláčňujú a ošetrujú aj tú najsuchšiu pokožku. Pravidelným sprchovaním sa z povrchu pokožky odstraňuje zmes nečistôt a potu. Na povrchu pokožky sa vytvára dobré prostredie pre rast baktérií a plesní. Táto vrstva nečistôt obmedzuje priedušnosť pokožky a bráni jej dýchať.

Sprchové oleje Saloos túto vrstvu prirodzeným spôsobom zmyjú, ale pritom neodstránia tuk, ktorý je pre zdravú a pružnú pokožku nevyhnutný. Naopak obohatia pokožku o ďalšie cenné látky - vitamíny a  biostimulátory. Pokožka sprchové oleje dobre znáša, pretože ju neodmasťujú, ale dodávajú jej vláčnosť a pružnosť. Sprchové oleje Saloos nezanechávajú pocit mastnoty. Pokožku zanechávajú čistú, vláčnu a zamatovo hebkú. Po ich použití nie je nutné používať pleťové mlieko alebo iný regeneračný prípravok. Obnovujú prirodzený lipidový filter, podporujú regeneračné a hydratačné procesy v pokožke. Krásne vône esenciálnych olejov priaznivo ovplyvňujú náš nervový systém ešte dlho po sprchovaní.

 

Najpredávanejšie

5
8 158
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.